Html World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вицове

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sve6li Съб Дек 22, 2007 1:40 am

Блондинка се качва в колата, тръгва и пуска радиото. От него се чува: - Вие слушате радио FM плюс... Блондинката изненадано: - Егати, ама откъде ги знаят тия работи...
Sve6li
Sve6li
Маняк
Маняк

Брой мнения : 49
Age : 30
Location : НеМа ПаК
Registration date : 13.12.2007

http://htmlworld.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sve6li Съб Дек 22, 2007 1:40 am

В началото на учебната година учителката задала домашно на децата да опишат един ден от лятната си ваканция. Иванчо написал набързо следното: "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов." Учителката прочела съчинението и се възмутила: - Иванчо, как може така? Веднага да го преработиш. Няма нищо за природните красоти. Няма нищо романтично. Пише Иванчо втори вариант. "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха." Учителката пак недоволна казва: - Няма нищо за труда. Иванчо сяда и пише нов вариант. "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници копаеха канал." Учителката го прочела и: - Хм... няма я червената партийна нишка. Няма нищо за Партията - наша майка родна. Пише пак Иванчо: "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници с червени потници копаеха канал." Учителката чела, гледала, мислила па рекла: - Добре... Любов, природа, труд, червена нишка... Това всичко хубаво, но няма нищо за бъдещето, за утрешния ден, нали ме разбираш? Пише Иванчо пак нов вариант. "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници с червени потници копаеха канал. По едно време единият хвърли кирката и каза: - Ебал съм му майката, и утре е ден!"
Sve6li
Sve6li
Маняк
Маняк

Брой мнения : 49
Age : 30
Location : НеМа ПаК
Registration date : 13.12.2007

http://htmlworld.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sve6li Съб Дек 22, 2007 1:44 am

Върви Вълкът през гората и гледа на една полянка - Заека седи на един дънер и с един голям камък се удря между краката и вика "Оооххх... кеффф... кеффф... ооохххх..". Решил и вълкът да опита, намерил си полянка с голям дънер, взел един гооолям камък и... се ударил с все сила по ташаците - "Ауууууууу..." извил от болка вълка. Като му поолекнало тръгнал да дири Заека... открил го на полянката до дънера. Пита го Вълка: - Абе Зайо, какъв ти е кефа като се удариш по ташаците? - Кефа е като не уцелиш бе, шемет!
Sve6li
Sve6li
Маняк
Маняк

Брой мнения : 49
Age : 30
Location : НеМа ПаК
Registration date : 13.12.2007

http://htmlworld.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sve6li Съб Дек 22, 2007 1:48 am

Българинът, американецът и турчинът отишли на един остров, но там ги срещнали вампирите и им казали: - Или ще ви отрежем топките, или ще ви изядем. - Отрежете ги!!!- казал американецът. И те му ги отрязали. Дошъл ред и на турчина. - Ти какво предпочете? - попитали го вампирите. - Да ми отрежете топките - отвърнал турчина. И на него му ги отрязали.Дошъл най- накрая реда и българина. Вампирите го попитали: - Ти какво предпочете? А той им отрвърнал: - Лесна работа, ама първо ми обяснете - Защо на американеца ги отрязаха за миг, а на турчина часове наред? Единият от вампирите отвърнал: - Зависи от професиите;Вампирът,който го ряза на американецът беше дървар и го отряза за миг, но на Турчинът бе шльосер и докато го изпили на струга му се изцъклиха очите. Тогава българинът отвърнал- - Аз съм сладоледаджия- ближете ми ги докато се махнат.
Sve6li
Sve6li
Маняк
Маняк

Брой мнения : 49
Age : 30
Location : НеМа ПаК
Registration date : 13.12.2007

http://htmlworld.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sve6li Съб Дек 22, 2007 1:48 am

Две мутри се разхождат из Лувъра и си говорят. - Братче стига сме се мотали бе. Нали требваше подарък за шефа да купуваме. - Сега бе, сега, чакай малко. Я виж тая картина харесва ли ти? - казва другия и посочва една картина на Ван Гог. - Ми става бе! - отговаря другия. Викат те шефа на музея и го питат за цената. - Не се продава! - отсича той. - Аре не се прай на девственица бе. Сичко се продава, казвай колко! Шефа назовал една страхотна сума, като мислел, че ще се откажат. Мутрите обаче вадят и плащат в кеш. Изрязали картината от рамката, навили я на руло, сложили и една панделка и първият казва: - А така брато, картичка купихме, давай сега да ходиме да избираме подаръка, че стана утре!
Sve6li
Sve6li
Маняк
Маняк

Брой мнения : 49
Age : 30
Location : НеМа ПаК
Registration date : 13.12.2007

http://htmlworld.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sve6li Съб Дек 22, 2007 1:51 am

Две семейства били заедно на палатки сред природата. Една вечер като се наканили да лягат, тъкмо угасили огъня и в тъмнината се родила идеята: - Хайде тази вечер да се разменим на кръст - нали сме приятелски семейства, за една вечер само. След размисъл всички се съгласили ... На следващата сутрин в едната палатка се води разговор: - На мен много ми хареса. А на теб? - И на мене - то било много хубаво. - Добре, хайде тогава да ходим в другата палатка да видим какво правят жените...
Добави при моите вицове
Sve6li
Sve6li
Маняк
Маняк

Брой мнения : 49
Age : 30
Location : НеМа ПаК
Registration date : 13.12.2007

http://htmlworld.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите